Vítejte na stránkách města Krásno

rozhledna_09.jpg kostel_01.jpg muzeum_01.jpg kontakty_radnice.jpg kriz_01.jpg rozhledna_05.jpg deska_02.jpg dlouha_stoka_04.jpg smirci_kriz_01.jpg

Naše malé město leží v nadmořské výšce okolo 700 m v malebné krajině Slavkovského lesa a je umístěno přímo ve středu tzv. lázeňského trojúhelníku, který tvoří města Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně.

Město Krásno má bohatou a dlouhou historii a díky tomu u nás najdete mnoho zajímavých památek, přírodních úkazů a jiných zajímavostí. Určitě stojí za to navštívit proslavenou krásenskou rozhlednu, zhlédnout stálou expozici našeho hornického muzea, nebo se vydat po stopách Dlouhé stoky až k rašeliništím Kladská.

Nejen historií však žije naše město, snažíme se totiž, aby se u nás stále něco dělo. Fotogalerie z různých akcí naleznete v dalších sekcích našich stránek. Snažíme se bavit naše nejmenší obyvatele dětskými dny, čarodějnicemi, nebo pohádkovými lesy. Pro ty velké pořádáme mnoho již tradičních zábav, oslav, sportovních turnajů nebo divadelních představení.

Pravidelně se u nás konají také koncerty, a ne ledajaké. Naše malebné město si oblíbil například mistr houslí pan Jaroslav Svěcený, který u nás v poslední době několikrát vystupoval a pevně věříme, že ho ještě mnohokrát živě uslyšíme.

Doufáme, že na našich stránkách naleznete to, co hledáte, a pokud nám chcete něco sdělit, neváhejte nás kontaktovat: Adresy, telefony, zaměstnanci, úřední hodiny, pověřenec pro ochranu osobních údajů, mapa,...

Podívejte se také na aktuální projekty prováděné Městem Krásno na stránce Propagace projektů.

Další stránka: Město Krásno


Titulní panoramatickou fotografii našich stránek laskavě poskytla společnost Panoramas s.r.o. - provozovatel serveru Virtualtravel.cz.